Letní dětské tábory

Týdenní pobytové tábory v roce 2016:

 1.  - 8. 7. 2017 a 12. 8. - 19. 8. 2017

cena za týdenní pobyt je 4600 Kč

Závaznou přihlášku na tábor s výukou jízdy na koni JO Radouš  a posudek o zdravotní způsobilosti dítěte k účasti na zotavovací akci a škole v přírodě si ve formátu pdf, event. doc najdete ke stažení na konci této stránky.


 

V cenách pobytů je zahrnut jezdecký výcvik 1-2 hod denně, stravování-plná penze.
Ubytování je ve čtyřlůžkových chatkách a stanech. K dispozici je velká klubovna, sociální zařízení, sprchy (teplá voda). Tábor je umístěn v oploceném areálu pod lesem nedaleko od zříceniny hradu Radyně. Je určen pro děti od 6 do 17 let se zájmem o přírodu a jezdecký sport (pro začátečníky i pokročilé). Pro nejmenší děti jsou k dispozici poníci. Děti dochází na jezdecký výcvik do jezdeckého oddílu. Pro pokročilejší jezdce budou organizovány vyjížďky po krásném okolí.Výcvik dětí je přizpůsoben dle jejich schopností.. Kromě jízdy na koni je pro děti připraven bohatý program zaměřený na sport, turistiku, koupání, táboráky a vše, co k prázdninám patří.
S sebou běžné vybavení na letní tábor, podepsané nebo označené. Pláštěnku, elastické tepláky (rajtky), gumovky popř.jezdecké boty. Je možno přivézt vlastní jezdecké vybavení-ochranná přilba (i cyklistická), bičík, chapsy apod. Dále spací pytel, prostěradlo, vlastní hrneček na čaj (nejlépe z umělé hmoty).
Rádia, přehrávače, mobilní telefony a cennosti nejsou věci nutné na tábor. 

Přihlášku a lékařské potvrzení ke stažení najdete zde pod tímto textem.

Sdílet